Ekran LED z Wi-Fi

Pierwszy w Polsce ekran LED z dostępem do Internetu.

CCA we współpracy z Digital Board, rozpoczęła kampanię promującą nowy kanał komunikacji marketingowej - Wi-Fi Marketing w powiązaniu z komunikacją OOH na wielkoformatowych ekranach LED.

Wi-Fi Marketing – jako nowy kanał przekazu treści reklamowych charakteryzuje się wysokim stopniem dotarcia do użytkowników oraz dużą przyswajalnością nieinwazyjnych treści reklamowych.
Jednocześnie w powiązaniu z towarzyszącą komunikacją OOH stwarza możliwość uzyskania synergii działań OOH i Marketingu Wi-Fi, zwiększając tym samym dotarcie obu współpracujących mediów, jak również poprawiając przyswajalność promocyjnych treści OOH.

Wielkoformatowy ekran LED o powierzchni 30 mkw eksponowany jest przy skrzyżowaniu ul. Marszałkowskiej z ul. Świętokrzyską – w ścisłym centrum Warszawy.
Poza emisją spotów reklamowych wykorzystuje on technologię Wi-Fi udostępniając użytkownikom darmową sieci Internet.
Wystarczy w pobliżu nośnika wyszukać za pomocą swojego urządzenia typu smartfon/tablet/laptop dostępną sieć o nazwie DIGITAL BOARD [WIFI-SPOT.PL], a po połączeniu z nią i zaakceptowaniu regulaminu na stronie startowej można swobodnie surfować po Internecie.

Jest to nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące nowe technologie w działaniach promocyjnych, oferujące jednocześnie wartość dodaną dla odbiorców w postaci dostępu do darmowej sieci Wi-Fi.

Zapraszamy do klikania!

Digital Board – dostawca rozwiązań OOH oraz właściciel sieci nośników wykorzystujących wielkoformatowe ekrany LED
CCA – lider rozwiązań Marketingu Wi-Fi w Polsce oraz właściciel systemu zcentralizowanego zarządzania hotspotami – www.wifi-spot.pl

Więcej informacji:
www.wifi-spot.pl
www.digitalboard.pl