Dlaczego warto?

Wi-Fi Marketing to przyszłość marketingu mobilnego

To prosty i skuteczny sposób na to, by przebić się przez szum informacyjny i wyprzedzić standardowe kanały komunikacji. Wi-Fi Marketing oferuje niezwykle przystępną, dwukierunkową komunikację z potencjalnymi klientami. W sprytny sposób angażuje konsumentów, dając im w zamian za poświęconą uwagę, wartość dodaną w postaci dostępu do darmowego Internetu.

Wi-Fi Marketing dostarcza narzędzia do zachowania większej równowagi pomiędzy potrzebami marketerów a potrzebami użytkowników końcowych udostępnianej sieci (również potencjalnych klientów). Wi-Fi Marketing zapewnia dystrybucję komunikatów reklamowych w określonym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej - sieci Wi-Fi. Technologia ta, połączona z wyspecjalizowanymi aplikacjami i urządzeniami, pozwala wykorzystać nowy kanał komunikacji z potencjalnymi klientami.

Wysoce ukierunkowane kampanie marketingowe.

W zależności od rodzaju firmy oraz zachowań konsumentów, Wi-Fi Marketing można wykorzystać do realizacji wysoce ukierunkowanych kampanii marketingowych w miejscach, gdzie przebywa interesująca grupa docelowa mogąca być zainteresowana danym produktem/usługą. Wi-Fi Marketing umożliwia prowadzenie innowacyjnych kampanii, dzięki czemu przyczynia się do pozytywnej relacji z konsumentem oraz zwiększa świadomość istnienia marki.

W dzisiejszym, dynamicznym świecie, potrzeba posiadania bezprzewodowej sieci Wi-Fi wzrosła ogromnie w związku z rozwojem i coraz łatwiejszym oraz tańszym dostępem do mobilnych urządzeń: telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów, laptopów. Ważne jest, by ludzie mieli możliwość korzystania z zasobów Internetu wszędzie tam, gdzie występuje taka potrzeba - czy to z powodów zawodowych, prywatnych, czy tylko w celach rozrywkowych. Dlatego właśnie Wi-Fi Marketing staje się kluczowym i bardzo rozwojowym kanałem komunikacji zwłaszcza do osób będących „w ruchu”.