Hotspoty na imprezowym szlaku Warszawy

System WiFi-Spot Od początku sierpnia w trzech z najpopularniejszych punktów imprezowej mapy Warszawy działają hotspoty sponsorowane przez WiFi-Marketing.pl.

Bezpłatne połączenie z siecią Wi-Fi daje możliwość swobodnego surfowania po Internecie, odwiedzin portali społecznościowych czy śledzenia line-upów imprez.

Jeśli lubicie cieszyć się latem w plenerowych klubo-kawiarniach i obieracie kierunek Wisła, znajdziecie nas w nowo otwartym kameralnym LEJTAKU (obok Cudu nad Wisłą) i doskonale znanej wszystkim BaRce. Jesteśmy również na Agrykoli w kultowym już Placu Zabaw.

Jeżeli przechodzicie przez centrum miasta, możecie się podłączyć także do naszego hotspota na Pasażu Wiecha i początku ulicy Chmielnej.


MIŁEGO KLIKANIA ;)


BarKa - Plac Zabaw - Lejtak

Jednorazowy dostęp ograniczony jest czasowo do 25 minut - po tym czasie należy otworzyć okno przeglądarki i ponownie się zautoryzować.

Robimy wszystko, by dostęp był jak najszybszy, jednak zauważcie, że do hotspota podłącza się wiele osób, więc łącze jest dzielone pomiędzy wszystkich korzystających...

Hotspoty wykorzystują System WiFi-Spot.pl.